Domek letniskowy Dziśnity
Dziśnity, warmińsko-mazurskie
- 388 500 zł
- 60 m²
- 6 475 zł/m²
Marcin Piłat
Skontaktuj się
Domek letniskowy Dziśnity
Dziśnity, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Domek letniskowy Dziśnity
Zaktualizowane: 10 maja 2026
388 500 zł 60 m² 6 475 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom letniskowy
3
1 196 m²
na podjeździe
2025
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom letniskowyLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
1 196 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 388 500 zł (6 475 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 60 m², 3 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom letniskowy; rok budowy: 2025
- technika budowy: konstrukcja szkieletowa; materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 1 196 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, studnia, szambo; ogrzewanie: kominek
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: WITT nieruchomości Ostróda, zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: WITT-DS-1797
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Dziśnity, Małdyty, ostródzki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Domek rekreacyjny nad Rudą Wodą - Szymonówko (k. Dziśnit), gmina Małdyty
Na sprzedaż przytulny domek rekreacyjny zlokalizowany w spokojnym otoczeniu lasów i jeziora Ruda Woda - jednego z największych akwenów Pojezierza Iławskiego, będącego częścią szlaku Kanału Elbląskiego. To miejsce, w którym można cieszyć się ciszą, naturą i prywatnością, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do drogi S7. (...)